Views Maintenance (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Block
ar: الصندوق

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: OK
ar: موافق

en: Revert
ar: استرجع

en: View name
ar: اسم الرؤية

en: View description
ar: مشاهدة الوصف
