Views Maintenance (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Block
ast: Bloque

en: Revert
ast: Desfacer
