Views Maintenance (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Block
bg: Блокирай

en: Revert
bg: Връщане
