Views Maintenance (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Default
ca: Per defecte

en: Block
ca: Bloc

en: Database
ca: Base de dades

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: View name
ca: Nom de la vista

en: View description
ca: Descripció de la vista

en: In code
ca: Al codi
