Views Maintenance (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Revert
ka: დაბრუნება
