Views Maintenance (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
