Views Maintenance (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk
