Views Maintenance (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Revert
sq: Rikthe
