Views Maintenance (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: Block
sr: Блок
