Views Maintenance (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Default
be: Прадвызначана

en: Block
be: Блок

en: Database
be: База дадзеных

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану
