Views Maintenance (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Default
da: Standard

en: Block
da: Blok

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Revert
da: Gendan

en: Storage
da: Lagring

en: Broken
da: I stykker

en: View name
da: Navn

en: View description
da: Beskrivelse

en: @type handler @table.@field is not available.
da: @type-handler @table.@field er ikke tilgængelig.

en: In code
da: Som kode
