Views Maintenance (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Block
eo: Bloko

en: Revert
eo: Malfari

en: View name
eo: Nomo de vido
