Views Maintenance (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Block
gl: Bloque

en: Database
gl: Base de datos

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: OK
gl: Aceptar

en: Revert
gl: Volver

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Menu items
gl: Elementos de menú

en: Broken
gl: Roto

en: View name
gl: Nome da vista

en: View description
gl: Ver a descrición

en: @type handler @table.@field is not available.
gl: O manejador @type de @table.@field non está dispoñible.
