Views Maintenance (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Block
nl: Blok

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: OK
nl: Ok

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Storage
nl: Opslag

en: Edit page
nl: Pagina bewerken

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Broken
nl: Defect

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: In code
nl: In de code

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Edit mini panel
nl: Minipaneel bewerken
