Views Maintenance (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: disabled
tr: etkin değil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Block
tr: Blok

en: Database
tr: Veritabanı

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: OK
tr: Tamam

en: Revert
tr: Geri al

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Edit page
tr: Sayfayı düzenle

en: Broken
tr: Bozuk

en: View name
tr: Görünüm adı

en: View description
tr: Görünüm açıklaması

en: @type handler @table.@field is not available.
tr: @type işleyici @table.@field kullanılabilir değil.

en: In code
tr: Kod içinde
