Views Nivo Slider (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Random
de: Zufall

en: Animation Speed
de: Animationsgeschwindigkeit

en: Style
de: Darstellung

en: <None>
de: - Keine -

en: Effect
de: Effekt

en: Title field
de: Titelfeld

en: Link field
de: Linkfeld
