Views Nivo Slider (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Style
is: Stíll
