Views Nivo Slider (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Random
nl: Willekeurig

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Style
nl: Stijl

en: <None>
nl: - Geen -

en: Effect
nl: Bewerking

en: Title field
nl: Titelveld

en: Select the field that will be used as the title field, if one is required.
nl: Selecteer het veld dat gebruikt wordt als titelveld, indien toegepast.

en: Display a view with Nivo Slider.
nl: Een view met Nivo Slider weergeven.

en: Choose the fields to display in Nivo Slider Style.
nl: Selecteer de velden om weer te geven in Nivo Slider Style.

en: Link field
nl: Link-veld

en: Select the field that will be used as the link field, if one is required.
nl: Selecteer het veld dat gebruikt wordt als link-veld, indien er een verplicht is.

en: Animation speed in milliseconds
nl: Animatiesnelheid in milliseconden

en: Pause Time
nl: Wachttijd

en: Pause time in milliseconds.
nl: Wachttijd in milliseconden
