Views Nivo Slider (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Random
pl: Losowo

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Style
pl: Styl

en: <None>
pl: <Brak>

en: Effect
pl: Efekt

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Choose the fields to display in Nivo Slider Style.
pl: Wybierz pola wyświetlane w stylu Nivo Slider.

en: Link field
pl: Pole odnośnika
