Views Nivo Slider (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Style
te: శైలి
