Views Nivo Slider (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Random
fr: Au hasard

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: <None>
fr: -Aucun-

en: Effect
fr: Effet

en: Title field
fr: Champ titre

en: Link field
fr: Champ lien
