Views Nivo Slider (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: <None>
vi: <Không>

en: Effect
vi: Hiệu ứng
