Views Nivo Slider (6.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا يوجد

en: Default
ar: مبدئي

en: Views
ar: العرض

en: Basic
ar: الأساسي

en: Random
ar: عشوائي

en: Effect
ar: التأثير
