Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Basic
ast: Básicu
