Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи
