Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Random
cy: Ar hap

en: Style
cy: Arddull

en: <None>
cy: <Dim>

en: Effect
cy: Effaith
