Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj
