Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Effect
km: បែប​ផែន
