Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Random
ku: هەرەمەکی
