Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Basic
sl: Osnovno

en: Effect
sl: Učinek
