Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Basic
fa: پایه

en: Random
fa: تصادفی

en: Style
fa: سبک

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Effect
fa: اثر

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Slices
fa: تکه‌ها
