Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Effect
gu: અસર
