Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Basic
hi: सामान्य

en: Style
hi: अंदाज

en: <None>
hi: <कोई नहीं>
