Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Style
lt: Stilius

en: <None>
lt: -Joks-

en: Effect
lt: Efektas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
