Views Nivo Slider (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Basic
ru: Основное

en: Random
ru: Случайно

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Style
ru: Стиль

en: <None>
ru: <Нет>

en: Effect
ru: Эффект

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Display a view with Nivo Slider.
ru: Представление для Nivo Slider.

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Slices
ru: Ломтики

en: Animation speed in milliseconds
ru: Скорость анимации в миллисекундах

en: Pause Time
ru: Время Паузы

en: Pause time in milliseconds.
ru: Время паузы в миллисекундах.

en: Display a view with Nivo Slider
ru: Представление для Nivo Slider
