Views node access (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: and
sk: a

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ
