Views node access (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: and
ar: و

en: Current user
ar: المستخدم الحالي
