Views nodes split (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Node
da: Indholdselement

en: Display links
da: Vis links

en: Node ID from URL
da: Indholdselement-ID fra URL

en: Build mode
da: Opbygningstilstand

en: Display comments
da: Vis kommentarer
