Views nodes split (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Node
de: Beitrag

en: Display links
de: Links anzeigen

en: Node ID from URL
de: Beitrags-ID aus der URL

en: Build mode
de: Aufbau-Modus

en: Display comments
de: Kommentare anzeigen
