Views nodes split (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Node
fr: Nœud

en: Display links
fr: Afficher les liens

en: Node ID from URL
fr: Identifiant du nœud à partir de l'URL

en: Build mode
fr: Mode de construction

en: Display comments
fr: Afficher les commentaires
