Views nodes split (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Node
sv: Nod

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Node ID from URL
sv: Nodens ID från URL

en: Build mode
sv: Byggmetod

en: Display comments
sv: Visa kommentarer
