Views nodes split (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Node
ru: Материал

en: Display links
ru: Отображать ссылки

en: Node ID from URL
ru: ID материала из URL

en: Build mode
ru: Режим строительства

en: Display comments
ru: Показывать комментарии
