Views nodes split (6.x-2.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Node
es: Nodo

en: Display links
es: Mostrar enlaces

en: Node ID from URL
es: ID del nodo de la URL

en: Build mode
es: Construir modo

en: Display comments
es: Mostrar comentarios
