Views nodes split (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Node ID from URL
he: מזהה פריט תוכן מכתובת URL

en: Build mode
he: מצב בנייה
