Views nodes split (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Node
hu: Tartalom

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Node ID from URL
hu: Tartalom azonosító a webcímből

en: Build mode
hu: Építési mód

en: Display comments
hu: Hozzászólások megjelenítése
