Views nodes split (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Views
uk: Види

en: Node
uk: Матеріал

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Node ID from URL
uk: ID матеріалу з URL

en: Build mode
uk: Режим створення

en: Display comments
uk: Відображати коментарі
