Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Apply
bg: Търси
