Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
