Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
