Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
